Krynica grey – Apartementy Czarny Potok 61
Apartementy Czarny Potok 61

  Zadzwoń: +48 504 186 174

  JESTEŚ ZAINTERESOWANY?

  Zostaw nam swój numer - nasz doradca
  skontaktuje się z Tobą

  Poznaj Czarny Potok 61

  O inwestycji

  Inwestycja Czarny Potok 61 to unikalny projekt o najwyższych standardach dedykowany dla najbardziej wymagających inwestorów, oczekujących nietuzinkowych rozwiązań. Od samego początku, na każdym etapie kreują go doświadczeni w branży, pełni pasji profesjonaliści. Możliwość zainwestowania w komfortowe apartamenty dla osób ceniących ciszę i kameralny charakter inwestycji o wysokich standardach i spójnej koncepcji.

  Wysoka innowacyjność projektu

  cechująca się jakość oraz nowatorskim rozwiązaniami w zakresie zarządzania najmem. Bardzo szeroka i atrakcyjna oferta wypoczynku dla korzystających z apartamentu.

  Zainwestuj w apartamenty

  Korzyści inwestycyjne

  Zysk
  7% rocznie
  stopa zwrotu do wysokości 7% rocznie + możliwość odliczenia 23% VAT
  Współpraca
  10 lat
  zwrot realizowany poprzez 10 letnią umowę najmu z opcją przedłużenia o kolejne 10 lat
  Zabezpieczenie
  sprawdzone inwestycje
  nieruchomości to bezpieczna lokata kapitału
  Inwestycja
  zostań właścicielem apartamentu
  będziesz właścicielem apartamentu w górskim kurorcie
  Dostępność
  30 dni pobytu
  w ramach inwestycji możesz wykorzystać 30 dni pobytu właścicielskiego rocznie, w tym 7 dni w sezonie
  Profesjonalizm
  zadbamy o wszelkie formalności
  profesjonalny operator zarządza wynajmem apartamentu
  Wyjątkowe wnętrza

  inspirowane historią i tradycją Krynicy Zdrój

  Apartament Góra Parkowa

  Wystrój apartamentu nawiązuje do historii mistrzostw saneczkowych odbywających się na najważniejszej górze Krynicy – Górze Parkowej. Jako inspiracja do zastosowania zielonego neonu posłużył napis znajdujący się na budynku kolejki prowadzącej na szczyt góry.

  W strefie wejściowej jako półka na buty posłużą stare, pomalowane na żywy kolor sanki, aby od początku sygnalizować motyw przewodni apartamentu. Żółty kolor oddziela przestrzeń jadalno- wypoczynkową od kuchennej. Apartament jest przeznaczony dla dwóch osób i posiada przestronny balkon z widokiem.

  Apartament Hokejowy

  Wystrój apartamentu ma nawiązywać do bogatej historii hokejowej Krynicy Zdrój. Na ścianie znajdują się oryginalne zdjęcia ze światowych rozgrywek hokejowych odbywających się w krynicy w 1931 roku oraz plakat promujący to właśnie wydarzenie.

  Podłoga została zaprojektowana z białego lastryko i poprzez kolor oraz teksturę ma nawiązywać do lodowiska. Apartament został zaprojektowany dla dwóch lub czterech osób i posiada prywatny taras z dodatkowym stołem oraz paleniskiem.

  Apartament Nikifora

  Wystrój apartamentu inspirowany jest twórczością Nikifora Krynickiego. Sztuka prymitywistów charakteryzuje się stylem rysunku przypominającym dziecięcy, co miało zostać oddane poprzez wyraziste elementy wystroju apartamentu. Ich kolorystyka wykorzystuje kontrastujące barwy z palety tych używanych przez artystę w jego obrazach.

  Meble są zachowane w stylistyce lat 60-tych czyli dekady, na którą przypadły ostatnie lata Nikifora. Jedna ze ścian została przeznaczona na wyeksponowanie jego prac. Apartament posiada dwie dwuosobowe sypialnie, jedna z nich znajduje się na poddaszu.

  Apartament Panorama

  Wystrój apartamentu został zainspirowany wnętrzem Hotelu Panorama. Ciepły odcień boazerii na ścianach oraz szary kamień wykorzystany w łazience nawiązują do wystroju hotelu.

  Meble zostały zachowane w stylistyce lat 70-tych, kiedy to powstała Panorama. Przepierzenie oddzielające salon od kuchni zostało zainspirowane dekoracyjnymi elementami zdobiącymi foyer hotelu. Apartament jest wyposażony w rozkładane fotele dzięki czemu pomieści wygodnie nawet czterech gości.

  Apartament Patria

  Wystrój apartamentu został zainspirowany wnętrzem słynnego Hotelu Patria, którego wystrój wyróżnia przede wszystkim użycie dużej ilości marmuru oraz unikatowych chromowanych elementów takich jak żyrandole. Tu surowość marmuru przy kominku została ocieplona zgaszoną zielenią na ścianach.

  Kwiecisty fotel, podobny do tych z pokoi hotelowych, ma zostać obity w materiał nawiązujący do folkowych wzorów pochodzących z Beskidu Sądeckiego. W celu lepszego doświetlenia sypialni została zastosowana szklana ściana i kurtyna, co również jest też rozwiązaniem zaczerpnięty z Patri. Apartament, wyposażony w rozkładaną kanapę jest odpowiedni zarówno dla dwóch jak i czterech osób.

  Korzyści inwestycyjne

  Atuty inwestycji

  Narciarnia i rowerownia
  Sauny, banie
  Plac zabaw dla dzieci
  Komfortowa przestrzeń wypoczynkowa
  Miejsce przyjazne zwierzakom
  Miejsca parkingowe
  Panoramiczny widok
  Apartamenty Czarny Potok

  Kalkulator przychodu

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

  Lokalizacja

  Twoja inwestycja w wyjątkowym miejscu

  Wyjątkowe położenie obiektu daje możliwość zarówno wyciszenia się od codziennego zgiełku jak również skorzystania z bogatych atrakcji turystycznych w zależności od pory roku.

  6 stacji
  narciarskich
  200 km
  szlaków rowerowych
  160 km
  szlaków turystyki górskiej
  kolejka gondolowa
  na Jaworzynę Krynicką
  centrum
  konferencyjno – uzdrowiskowe

  O inwestorze

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.